Rozmowy nie tylko o Wierze
Codziennie na naszej antenie o godz. 20:00 (powtórka o godz. 2:00).
Poniedziałek - cyklicznie:
I poniedziałek miesiąca – Formacja Męskiej Tożsamości – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
II poniedziałek miesiąca – Rycerze Jana Pawła II – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
III poniedziałek miesiąca – Domowe Hospicjum św. Kamila – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
IV poniedziałek miesiąca – Kościół kobiet – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
Wtorek - cyklicznie:
I wtorek miesiąca – Wschód - Zachód - Duchowość pogranicza – ks. Karol Tomecki i ks. Andrej Bunich
II wtorek miesiąca – ks. Adam Płonka i ks. Szymon Trzepaczka
III wtorek miesiąca – Katolik codzienny – Ignacy Chyla
IV wtorek miesiąca – Się kręci – ks. Maciej Godzieszka i goście
Środa - cyklicznie:
I środa miesiąca – Misyjne opowieści z Peru – ks. Andrzej papież SDB
II środa miesiąca – Oaza Rodzin – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
III środa miesiąca – Papieskie Dzieła Misyjne – Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Janusz Talik
IV środa miesiąca – Historia hałcnowskiej bazyliki – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
Czwartek:
Papieże do młodych – dokumanty ŚDM – Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk
Piątek - cyklicznie:
I piątek miesiąca – Ostrava Kunčičky - z wizytą w czeskiej parafii – ks. Piotr Bączek i ks. Dariusz Sputo
II piątek miesiąca – Azymut Historia – ks. Piotr Bączek i ks. Tomasz Chrzan
III piątek miesiąca – Misje w sercu dziecka – ks. Piotr Bączek i s. Bonawentura Barcik
IV piątek miesiąca – ks. Piotr Hutnicki i goście
Sobota:
Między Wiarą a kulturą – audycja filmowa – Robert Karp i ks. Piotr Bączek
Niedziela - cyklicznie:
I niedziela miesiąca – ks. Piotr Bączek i o. Zdzisław Kijas
II niedziela miesiąca – Myślenie wg Ewangelii – ks. Piotr Bączek i ks. Leszek Łysień
III niedziela miesiąca – Marzenie Boga – Ksenia i Maciej Bardadyn oraz ks. Mikołaj Krzyżowski
IV niedziela miesiąca – Od początku do kresu – ks. Tomasz Gwoździewicz i Aleksandra Kłos-Skrzypczak
2023.09.30 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.28 - czwartek:
Papieże do młodych - dokumenty SDM
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.27 - środa:
Papieskie Dzieła Misyjne
Miriam Arbter Korczyńska i ks. Janusz Talik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.26 - wtorek:
Się kręci!
ks. Maciej Godzieszka i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.25 - poniedziałek:
Kościół kobiet
Miriam Arbter-Korczyńska i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.24 - niedziela:
Od początku do kresu
ks. Tomasz Gwoździewicz i Aleksandra Kłos-Skrzypczak
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.23 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.22 - piątek:
Rycerz Niepokalanej
ks. Piotr Bączek i o. Piotr Szczepański OFMConv.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.21 - czwartek:
Papieże do młodych - dokumenty SDM
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.20 - środa:
Historia hałcnowskiej bazyliki
Miriam Arbter Korczyńska i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.19 - wtorek:
Katolik Codzienny
Ignacy Chyla
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.18 - poniedziałek:
Domowe Hospicjum św. Kamila
Miriam Arbter-Korczyńska i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.17 - niedziela:
Studio Świadectw - Telewizja Salve Net
Katarzyna Supeł-Zaboklicka i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.16 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.15 - piątek:
Misje w sercu dziecka
ks. Piotr Bączek i s. Bonawentura Barcik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.14 - czwartek:
Papieże do młodych - dokumenty SDM
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.13 - środa:
Domoway Kościół - Oaza Rodzin
Miriam Arbter Korczyńska i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.12 - wtorek:
Katechumenat
ks. Adam Płonka i ks. Szymon Trzepaczka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.11 - poniedziałek:
Rcerze Jana Pawła II
Miriam Arbter-Korczyńska i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.10 - niedziela:
Myślenie wg Ewangelii
ks. Piotr Bączek i ks. Leszek Łysień
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.09 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.08 - piątek:
Azymut Historia
ks. Piotr Bączek i ks. Tomasz Chrzan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.07 - czwartek:
Papieże do młodych - dokumenty SDM
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.06 - środa:
Misyjne opowieści z Peru
Miriam Arbter Korczyńska i ks. Andrzej Papież SDB
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.05 - wtorek:
Wschód-Zachód - Duchowość pogranicza
ks. Karol Tomecki i ks. Andrej Bunisch
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.09.04 - poniedziałek:
Formacja Męskiej Tożsamości
Miriam Arbter-Korczyńska i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -